Rrëfehet regjisroja e njohur: Diellza Kolgeci më ka rrahur

Regjisorja e njohur Blerta Zeqiri ishte e ftuar në rubrikën “Rikthim në kohë” në emisionin e mëngjesit në T7. Duke folur për disa nga këngët e përzgjedhura për këtë rubrikë e që ndërlidhen me jetën e saj, ajo ndau një përvojë jo të mirë nga e kaluara.

Regjisorja tregoi se si dikur ishte ngacmuar dhe rrahur nga një emër i njohur sot, Diellza Kolgeci. Kjo tha se ndodhi kur ishte fëmijë dhe e përmend faktin se Diellza ishte e bukur që atëherë dhe se e ëma e saj nuk kishte mundur ta ndalojë atë.

LEXO EDHE  FOTO/Një dron me një mesazh për Fifin, çfarë po ndodh në Big Brother

Bullzimi, është një fenomen shumë i shfaqur në shoqëri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by #gjesi (@gjesi.t7) on