“Ka ardhur koha të mos e mbajmë më sekret”/ Turjan Hysko i bën dedikimin e ëmbël Orinda Hutës

Turjan Hysko ka kujtuar sot 3 vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij Orinda Hutën. Moderatori përkujtoi këtë ditë magjik për të në një postim në Instagram dhe i bëri Orindës dedikimin e ëmbël që çdo grua do dëshironte.

Turjan Hysko i premtoi publikisht se do ta dojë përgjatë gjithë jetës së tij, ndërsa në urim nuk munguan as notat e humorit.

“27/07/2017 Ja pra Orinda Huta ka ardhur koha qe mos ta mbajmë me sekret! Le ta themi publikisht qe ne te dy kemi 3 vite martuar… 😍😍😍 Gëzuar shpirt!

Për 97 vitet e tjera mbaj përgjegjësi qe do te dua, pastaj nuk i dihet jetës!😂 Ka qene një dite magjike sepse kishte shume dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jone! Te dua,”- shkroi moderatori.

LEXO EDHE  FOTO/Një dron me një mesazh për Fifin, çfarë po ndodh në Big Brother