Rrahu të dashurën barbarisht, aktori largohet pas skandalit

Aktori turk Ozan Guven ka qenë në vëmendje të mediave pas skandalit të ndodhur pak javë më parë. E dashura e tij Deniz Bulutsuz e denoncoi aktorin se e kishte dhunuar dhe publikoi fotot që e vërtetonin këtë.

Ozan nga ana tjetër deklaroi se ajo e kishte kërcënuar dhe publikoi gjithashtu fotot ku akuzonte të dashurën se e kishte dhunuar. Prokuroria ka kërkuar 13 vite burg për aktorin i cili ka luajtur në një nga serialet më të ndjekur “Sulejmani i madhërishëm”.

LEXO EDHE  "Hoqa 75% të stomakut, doja të vrisja veten"/ Big Show rrëfen historinë e trishtë

U ndanë dhe u ribashkuan, zbulohet ç’ndodhi mes Oriola Marashit dhe Eros Grezdës
Ndërkohë mediat turke bëjnë të ditur se ai është larguar nga shtëpia. Paparacët kanë fotografuar shtëpinë e aktorit i cili ka mbyllur dyer e dritare, makinën e ka zënë pluhuri pasi nuk e ka përdorur për një kohë të gjatë dhe as motorrin e tij.

Sipas fqinjve të aktorit, as asistentët e tij nuk kanë shkuar më në shtëpinë e tij pas skandalit.