Big Mama tregon batutën e Ramës kur erdhi në Shqipëri me 10 euro në xhep

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Big Mama në programin “E diell” ka kujtuar se si ka nisur karriera e saj në Shqipëri.

Këngëtarja ka rrëfyer se nuk e dinte fare se ku binte Shqipëria dhe se kur ka ardhur për herë të parë në Tiranë ka pasur vetën 10 euro në xhep.

Big Mama ka kujtuar se për herë të parë është ngjitur në skenën e “Top fest” dhe shoqja e parë në Shqipëri për të ka qenë Albana Osmani.

LEXO EDHE  Ermal Mamaqi zbulon emrin e aktorit që ka refuzuar të puthë në buzë Megi Pojanin

“Se kisha idenë se ku i binte Shqipëria. Erdha për herë të parë për të kënduar në ‘Top Fest’.