Emmanuel Egbo: Nuk iki asgjëkundi, sezoni për Tiranën s’ka mbaruar!

Trajneri i klubit të Tiranës, Emmanuel Egbo, ka folur për të ardhmen e tij në stolin bardheblu pasi e shpalli kampione të Superligës.

I ftuar në emisionin ”Sport News” në New24, Egbo tha se për momentin nuk ikën asgjëkundi dhe se është i përqendruar vetëm tek finalja e Kupës, pasi sipas tij sezoni s’ka mbaruar.

Më tej ai shton se është tip i duruar dhe lajmet do të vijnë në kohën e duhur.

LEXO EDHE  Romagnoli nuk rinovon me Milanin dhe e ka të qartë të ardhmen e tij

”Siç e kam thënë nuk po iki asgjëkundi. Do merrni lajmet në kohën e duhur. Unë duroj, duhet të duroj dhe po pres. Mendjen e kam tek Kupa, s’kam mbaruar sezonin. Siç kam thënë, e kam diskutuar edhe kur bëjnë një familje, unë jam tip që përqendrohem tek një objektiv.”- tha Egbo.