Xhensila publikon foton joshëse në makinë, Besi e qorton publikisht (Foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë padyshim ndër çiftet më simpatike të showbizit shqiptar.

Shpesh Xhensila dhe Besi hedhin foto në rrjetet e tyre sociale dhe me komentet që i bëjnë njëri-tjetrit marrin gjithë vëmendjen e fansave dhe mediave rozë. Së fundmi, është Xhensila ajo që publikon një foto duke i dhënë makinës, por ka harruar të vendos rripin e sigurimit.

LEXO EDHE  Vr*u kineasten dhe plagosi regjisorin/ Kush e kishte mbushur armën që tronditi Hollywood-in

Të gjithë vëmendjen në foto e tërheq komenti epik i Besit, i cili i shkruan “Vendos rrypin e sigurimit oj goc! Nuk kam per ti pagujt un gjobat e tuja.”

Image