Ish-banorja e Big Brother martohet në kohë koronavirusi

Ish-banorja e Big Brother, Gerta Shino është martuar në kohë koronavirusi. Vlogerja e njohur njoftoi lajmin me anë të një postimi në Instagram.

Ajo publikoi një foto me partnerin e saj, Floretin dhe shkroi: “Ne hodhëm një hap drejt martesës. E martuar me dashurinë e jetës sime, nuk mund të isha më e lumtur.”

Çifti janë në një lidhje prej më shumë se 2 vitesh dhe anë të postimeve në rrjetet sociale ata kanë treguar gjithmonë dashurinë për njëri-tjetrin. Dhe këtë dashuri vendosën që ta kurorëzonin në martesë.

LEXO EDHE  Publikohen mesazhet e fshehta mes Icardi-t dhe aktores me të cilën tradhtoi Wanda Narën