Dojna Memën e akuzojnë se po sulmon moralisht meshkujt (Foto)

Moderatorja Dojna Mema ka ngritur gjithmonë zërin për çështje të rëndësishme lidhur me femrat dhe jo vetëm! Nëpërmjet fjalës së saj në ekran, ajo përpiqet t’i japë zë problematikave të shumta të gjinisë femërore dhe shpeshherë e kanë cilësuar si feministe.

Madje dikush i ka shkruar se Dojnës në Instastory se ajo po sulmon moralisht meshkujt dhe i shkruan se duhet të përpiqet të kuptojë më shumë gjininë mashkullore.

LEXO EDHE  Ushqen të fejuarin me qumësht gjiri, 34-vjeçarja zbulon arsyen e çuditshme

“Kohët e fundit po sulmoni shumë moralisht meshkujt.Nuk mendon se duhet të na kuptoni pak edhe neve?”- janë fjalët e ndjekësit.

“Kush po sulmon meshkujt? Unë jam vajzë e një burri të mrekullueshëm, si mund të sulmoj meshkujt? Feminizmi është baza e të drejtave të njeriut, s’ka lidhje me urrejtjen e asnjë pale, përkundrazi!”- i kthehet Dojna.

Image