Arilena Ara na prezanton me dy motrat e saj superseksi (Foto)

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar. Ajo po i shijon këto ditë të nxehta vere në bregdet.

Këtë e bën të ditur vetë këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi me dy motrat e saj. Tre vajzat kanë pozuar mbi një jaht dhe ngjajnë kaq shumë me njëra tjetrën.

 

View this post on Instagram

 

Ara’s sisters💙 @ambra_ara @adrianaa.ara

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

LEXO EDHE  E rëndë/ Aktori i famshëm vr*t kineastin dhe plagos regjisorin gjatë xhirimeve