Këngëtarja shqiptare: Ja si më lë partneri të postoj foto provokuese

Këngëtarja Xhesika Polo, së fundmi shfaqet e lirë në ekspozimin e trupit të saj, për të cilin është komentuar vazhdimisht për shkak të kileve.

Ajo ka bërë edhe disa ndërhyrje dhe tani që ndjehet mirë me veten nuk e ka aspak problem ta tregojë këtë përmes fotove në instagram.

LEXO EDHE  Naomi Campbell zbulon mënyrën si po e lë cigaren: Më pastron mushkëritë

Ndërkaq, mesa duket, Xhesikën e pyesin se si ia lejon partneri t’i postojë këto dhe përgjigja që ajo i jep është: “Ai e bëri dhe foton”!

109123281_659931524558773_2040972445725879330_n.jpg