Video/ Takimi Prishtina-Drenica përfundon mes sherrit dhe tensionit

Ndeshja mes Prishtinës dhe Drenicës e mbyllur me rezultatin e ngushtë 1-0 në favor të vendasve, u karakterizua nga një tension i madh në përfundim të saj.

Mediat në Kosovë kanë publikuar edhe video, ku shihen shtyrjet mes futbollistëve, pjesëtarëve të stafit apo edhe të drejtuesve. Për të qetësuar situatën kanë hyrë në fushë edhe forcat e rendit.

LEXO EDHE  Video/ Interi gjen golin, Lukaku ndëshkon Getafen

Në një moment mes pjesëtarëve të dyjave skuadrave pati edhe kacafytje, por me kalimin e kohës situata u qetësua dhe skuadrat iu drejtuan dhomave të zhveshjes.

VIDEO: Incidenti pas përfundimit të ndeshjes Prishtina – Drenica

VIDEO: Incidenti pas përfundimit të ndeshjes Prishtina – Drenica

Gepostet von Sporti në KlanKosova am Freitag, 3. Juli 2020