Pushime luksoze/ Ja kush janë shoqërueset e Ledrit, Ermalit dhe Lumi B (Foto)

Ledri Vula me partneren e tij, Sara Hoxhën, Lumi B me bashkëshorten dhe djalin, Ermal Fejzullahu me familjen e tij janë stacionuar të gjithë në Vlorë.

Ata kanë marrë me vete edhe fëmijët e tyre, Lumi B djalin, ndërsa Ermali tri vajzat, njëra prej tyre është vetëm pak muajshe. Këngëtarët janë duke pushuar në një nga resortet më luksoze të Vlorës dhe sigurisht, nuk kanë munguar as fotot nga vendi përrallor.

LEXO EDHE  Përkeqësohet gjendja shëndetësore e këngëtares së famshme

Fotot e postuara në “Instastory” kanë zbuluar se çiftet po i kalojnë këto pushime jo thjesht në shoqërinë e njëri-tjetrit, por me partneret në krah.

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që çiftet pushojnë së bashku. Para pak muajsh, Ermali dhe Ariana pushuan në Maldive e më pas atyre iu bashkuan dhe Ledri me Sarën, të cilët flitet se po bëhen prindër për herë të parë.