“5 milionë euro në muaj,nuk ishte tip i qëndrueshëm”/ Njohja e pazakontë e ish-futbollistit me partneren

Të ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishin Glend dhe Sonila Tafaj. E pyetur nga Bieta se si është njohur me Glendin, Sonila u përgjigj se janë njohur 13 vite më parë nga një shoqe e përbashkët.

Ata sot janë bashkë dhe prindër të një djali, por Sonila rrëfen se Glendi nuk ishte tipi i mashkullit që ajo preferonte. Kjo lidhet dhe me faktin se ai atëherë ishte futbollist me Tiranën dhe sipas saj futbollistët nuk ishin të qëndrueshëm në një marrëdhënie.

LEXO EDHE  Einxhel i shpreh dashurinë Dagz-it pas eliminimit: Të dua shumë

Ndërsa Glendi u shpreh se Sonila mendonte se ai ishte futbollist që merrte 5 milionë euro në muaj dhe ndoshta nuk ishte një tip i qëndrueshëm.