Ende pa marrë pagën e luftës, punonjësit e fasonerisë në Kavajë dalin në Kavajë

Punonjësit e një fasonerie në Kavajë kanë dalë sot në protestë pasi ende nuk kanë marrë pagën e luftës të premtuar nga qeveria.

Ata kanë dalë mëngjesin e sotëm përpara Drejtorisë së Tatimeve, duke thënë se nuk e kanë marrë ende pagën që iu takon.

LEXO EDHE  VIDEO/ Takimi i Berishës në Shkodër, ja deputetët dhe drejtuesit lokalë që marrin pjesë

Protestuesit dëshirojnë që të sqarohet situata nga ana e zyrtarëve që shpërndajnë pagën e luftës.