“Pas çdo fotoje fshihet një super sherr me Ermalin”, Rezarta Shkurta pozon sensuale dhe tregon “vuajtjet”

Foto: Instagram

Rezarta Shkurta ka zbuluar për ndjekësit e saj problemin më të madh që kanë vajzat, kur duan të bëjnë një foto.

Këngëtarja dhe biznesmenia e njohur tregoi se si vajzat mërziten me partnerët e tyre pasi ata nuk arrijnë t’i realizojnë një foto perfekte.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto sensuale me body, ku ekspozon linjat perfekte dhe gjoksin tërheqës. Mirëpo krahas fotos ajo ka treguar të gjitha “peripecitë” që heq për të marrë një shkrepje ideale, prandaj dhe nuk del asnjëherë duke qeshur.

“E dini pse une nuk qesh asnjeher ne foto? Sepse pas cdo fotoje time, fshihet nje super sherr nga pas kuintave!🤪
Fjalia fillon me: Si eshte e mundur , une fotografoj te gjithe mua sme shkrepet nje foto e hajrit😭 Dhe ne fund pas nje lufte me ne fund me zor me shkrepet nje foto, dhe kuptohet qe fytyra ime eshte keshtu😤” – shkruan Rezarta ndër të tjera.

LEXO EDHE  Thierry zbulon pse Hueyda El Saied vendosi ta mbante të fshehtë sëmundjen që i mori jetën