Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë për divorcin e prindërve dhe marrëdhënien me të atin

Xhensila Myrtezaj njihet si një person shumë hermetik kur vjen puna te jeta e saj personale. Deri tani ajo ka ndarë me ndjekësit foto me të ëmën, për të cilën ka folur edhe në intervista, duke e konsideruar mikeshën e saj më të mirë, por nuk ka folur kurrë për të atin.

Xhensila ka folur mbrëmjen e djeshme për divorcin e prindërve të saj duke thënë se i do shumë të dy prindërit e saj.

Këngëtarja u shpreh se pavarësisht kushteve fëmijët duhet të rriten me dashuri.

LEXO EDHE  Antonela Berisha i doli në mbrojtje, mamaja e Beatrix ka dy fjalë për ish-konkurrenten (Foto)

“Mami ka mbushur çdo hapësirë të mundshme që më ka munguar në jetë. Nuk e di a do isha e aftë ta bëja po njësoj prindërimin siç e bëri vetë ajo, që ishte vetë nënë dhe vetë baba. E dua shumë mamin. Patjetër që edhe babin e dua shumë. Është shumë e rëndësishme, pavarësisht kushteve ku ndodhen njerëzit në kushte të caktuara, fëmija të ketë dashuri në vazhdimësi. Kjo shëron çdo plagë,”- tha Xhensila e ftuar në “Në kurthin e Piter Pan”.