Aktori nga Durrësi tregon se çfarë po bënte kur ra tërmeti tragjik: Isha me gruan në krevat dhe…

Aktori i njohur i humorit, Muharrem Hoxha, i njohur si “Rrema” ka qënë i ftuar ditën e sotme në emisionin “E Diell”.

Teksa fliste për jetën dhe karrierën e tij, aktori nga Durrësi është pyetur edhe për përjetimin e tij për tërmetin e 26 nëntorit. Ai u shpreh se ishte frikësuar, por më pas ishte ngritur nga krevati dhe kishte vendosur që të vishej me kollare.

“Ishim në krevat dhe zgjati shumë. I thashë gruas mirupafshim. Pastaj kur mbaroi shkova të marr kollaren. Se kam qejf të vishem me kollare. Kur pashë poshtë me kanatiere,”-rrëfeu ai.

LEXO EDHE  Nevina Shtylla zbulon pse e mban të fshehtë identitetin e partnerit