Pas problemeve me ligjin, Angela Martini dhe bashkëshorti milioner “arratisen” drejt Filipineve

Martesa e modeles shqiptare, Angela Martini me biznesmenin rumun, Dragos Savulescu, ka qenë më e përfolura në media.

Përkundër problemeve ligjore që kishte burri i saj, çifti janë nisur drejt Filipineve për pushime luksoze. Këtë e bëri të ditur modelja me disa postime në llogarinë e saj në Instagram.

Krahas një foto që ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram shkruan: “Jeta është qesharake: Ishte një kohë kur unë isha e izoluar dhe të gjithë ishin të lirë. Tani, unë jam e lirë dhe të gjithë janë të izoluar…”

 

View this post on Instagram

 

Life is funny: It was a time when I was in lockdown and everybody was free. Now, I am free and everybody is in lockdown…🤣

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

LEXO EDHE  Beatrix 'çmendet' nga xhelozia: Egzona të ka qejf/ Revoltohet Donaldi: Mos na çaj b*thën, ti s'je normale (Video)