415,000 dollarë në muaj/ Brenda rezidencës përrallore të Rihannës (Foto)

Rihanna mori me qera rezidencën që dikur e kishin Kourtney dhe Khloe Kardashian.

Rihanna është gati të paguajë shumën e madhe për një muaj për shtëpinë me qera, shumë të cilën shumica e njerëzve do ta shpenzonin për ta blerë shtëpinë e ëndrrave të tyre, shkruan TheSun.

Thuhet se po paguan 415,000 dollarë për të marrë me qera një rezidencë në Hamptons për vetëm një muaj.

LEXO EDHE  Ylli i Love Island: Është e vështirë të jesh biseksuale, vesha një vaginë ari si qafore

Autorja e hitit “Umbrella” do të jetojë në atë shtëpi nga mesi i korrikut deri në mes të gushtit, sipas NT Post.

Shtëpia ka pesë dhoma gumi dhe aktualisht është në shitje për 10.00 milionë dollarë. Rezidenca është e gjerë 8.900 metra katrorë.

Rihanna thuhet se po kërkon edhe një shtëpi në Malibu, për pjesën tjetër të gushtit dhe shtatorit.