Klodiana Shala zbulon se është tradhtuar nga partneri: Kishte dhe të tjera

Sportistja e njohur Klodiana Shala ishte e ftuar pasditen e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Në studio u trajtua tema e flirtit dhe ndër të tjera Klodi zbuloi se e kanë tradhëtuar.

Klodiana tregoi se ish i dashuri i saj ka pasur marrëdhënie me vajza të tjera ndërkohë që ishin së bashku.

E kam thënë që nga fjalia ime nëse e ke vënë re në disa emisione, unë jam duke vdek, vdes që i dashuri im të jetë xheloz dhe të bëjë vetëm mbas meje që të më shikojë mua si princeshë. Kjo len me kuptu që ishi im ka pas pat dhe të tjera , kaq edhe shnet, prandaj jam vetëm”– tregoi Klodiana.

LEXO EDHE  Aktori Jamie Dornan: 2021 ishte viti më i keq, nuk mund të shkoja as në funeralin e babait