Ilda Bejleri bën ndryshimin e papritur pas karantinës (Foto)

Moderatorja Ilda Bejleri është gjithmonë e komentuar për pamjen e saj. Ajo ka qenë jo shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të formave trupore.

Mirëpo, duket se me mbylljen në karantinë Ilda ka vendosur të bëjë një ndryshim në ‘look’. Ajo është kthyer nga bionde në brune dhe kjo gjë ka rënë në sy të ndjekësve në Instagram.

LEXO EDHE  ‘Unë nuk të kam trajtuar keq...’/ Bora mesazh për Donaldin? (Video)

Moderatorja ka pozuar me opinionistin Olti Curri dhe të gjithëve na tërhoqi vëmendjen look-u i saj i ri.

Ilda tashmë nuk është më bjonde dhe ka kaluar në ngjyrat e errëta të flokëve dhe gjithashtu ka shkurtuar dukshëm gjatësinë e flokëve të saj.

Screenshot_1.png