Alesia Bami flet hedh “kunja”: Unë kam gjithçka që dua, ti jo

Alesia Bami është një nga ish-velinat më të komentuara të showbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantueseve të programit e “E Diell” në “Top Channel”.

Së fundmi bukuroshja është bërë protagoniste në media si shkak i një “konflikti” me Xhensila Peren ku kjo e fundit e cilësoi si “moderatoren më kot”.

LEXO EDHE  Donaldi dhe Beatrix ‘eliminuan’ Dagzin, Einxhel e revoltuar: Nuk ua fal kurrë, do e shohin kush jam

Alesia, me anë të një postimi në InstaStory, la për të kuptuar se po i hedh “kunja” dikujt.

“Unë kam gjithçka që dua. Ti jo”, shkruan Alesia duke lënë të nënkuptohen disa gjëra.