EMRI/ 26-vjeçari vetëplagoset me armë zjarri, e pëson keq pasi shkoi në spital

Një 26-vjeçar është vetëplagosur me armë zjarri në Kurbin, dhe më pas është vënë në pranga për armëmbajtje pa leje. Pas hekurave ka përfunduar shtetasi Armon Marashi.

Sipas burimeve zyrtare i riu u paraqit rreth orës 23:15 të mbrëmjes së djeshme, në spitalin e Kurbinit për ndihmë mjekësore dhe pas marrjes së njoftimit, policia kanë shkuar në vendngjarje dhe nga hetimet rezultoi se 26-vjeçari ishte vetëplagosur aksidentalisht në këmbë, me armë zjarri, në banesën e tij.

LEXO EDHE  ‘Dy punonjëse të infektuara’/ Denoncimi: Po fshihen rastet me COVID në Universitetin e Tiranës

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për veprime të mëtejshme.