E pazakontë! Burri pret penisin dhe e hedh në shkurre, policia nis kërkimet

Një ngjarje e pazakontë u regjistrua në juglindje të Berlinit, në Gjermani. Sipas gazetës BILD, punonjësit e urgjencave gjetën në shkurre një person të gjakosur.

Ai u dërgua në spital, në gjendje të alkoolizuar. Mjekët thanë se kishin gjetur burrin, por jo penisin e tij.

Forcat e shpëtimit nisën kështu një kërkim për ‘mikun’ e humbur në shkurre. Sipas një dëshmitari, burri tha se e kishte prerë pe nisin dhe e kishte hedhur. Penisi nuk u gjet dot as pas një kërkimi të gjatë.

LEXO EDHE  Harta/ Ja sa ka qenë Shqipëria në kohën e Skënderbeut

Burri tha se iu deshën tre tentativa derisa e preu plotësisht penisin. Ai po trajtohet në spital. Policia nuk e përjashton mundësinë që kjo të jetë një tentativë vetëvrasjeje.