Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë në kohë pandemie?

Këngëtarja Marsela Çibukaj dhe i dashuri i saj Vitmar Basha janë bërë pjesë e koleksionit të ri nga Joni Peçi.

Ajo veshi fustanin e nusërisë e ai kostumin e dhëndrit. Reagimet ishin të shumta ndërsa ishte Marsela ajo që ka reaguar përmes një shkrimi të bërë ndërsa ka treguar se kjo ishte thjesht një provë dhe pjesë e këtij projekti dhe shumë shpejt do të ndodhë dasma e vërtetë.

Në këtë mbrëmje të veçantë që u ngrit si një përqafim i ngrohtë për jetën në të gjitha sfumaturat e saja, DASHURIA që triumfon është me siguri mbyllja më e bukur. Ne ecëm të emocionuar sikur të ishte dita e parë që jemi takuar dhe njëkohësisht dita e parë e një udhëtimi të gjatë që na pret përpara”- ka shkruar këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

Në këtë mbrëmje të veçantë që u ngrit si një përqafim i ngrohtë për jetën në të gjitha sfumaturat e saja, DASHURIA që triumfon është me siguri mbyllja më e bukur. Ne ecëm të emocionuar sikur të ishte me te vertetë dita e parë që jemi takuar dhe njëkohësisht sikur të ishte me të vërtetë dita e parë e një udhëtimi të gjatë që na pret përpara. Faleminderit Artistit @jonipeci_store që na shëndrroj për një ditë në modelët e dashurisë në këtë pasarelë plot magji që është jeta. We love you Joni. Faleminderit @marcela_lati dhe @geraldina_sposa për kujdesin ndaj meje në cdo detaj. Faleminderit @enilena_makeupartist si gjithmonë ne krahun tim. Dhe… faleminderit ty Vitmari im që çdo ditë më bënë të ndihem vajza më e lumtur ne botë. @vitmarbasha ❤ Model pë një ditë 🤗📸🎬📽 #tirana @edielashqiptare

A post shared by Marsela Çibukaj (@marselacibukaj) on

LEXO EDHE  Amarda Toska poston foton e rrallë nga plazhi