Sherr në Elbasan, dy persona përfundojnë në spital

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasi janë përleshur me njëri-tjetrin, në lagjen 11 nëntori në Elbasan.

F.S 36 vjeç dhe K.P 44 vjeç janë dërguar në spitalin e Elbasanit ku dhe po marrin ndihmën mjekësore.

LEXO EDHE  Pavarësia e Amerikës, Meta letër Trump-it: Gëzuar 4 korrikun, uroj që lidhjet tona të forcohen edhe më tej

Forcat e policisë kanë ndërhyrë për të shuar sherrin.