FOTO-LAJM/ Rama shkruan emrin e bashkëshortes në Twitter. Ndjekësit: Të të rrojë… Babuç

Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim të çuditshëm në rrjetin social Twitter.

Publikimi i Ramës është përndare tek ndjekësit e tij, të cilët nuk kanë kursyer komentet për këtë postim jo të zakonshëm të kryeministrit.

LEXO EDHE  “Pasi u liruan kufizimet e ndoqa, por e pashë me vajzën e re duke...”/ Si e zbuloi gruaja tradhtinë e burrit në Tiranë

Pasi qëndroi disa minuta në profilin e tij zyrtar, kryeministri e ka fshirë emrin e bashkëshortes.

Probleme me shikimin? Kohët e fundit, në tryezën e kryeministrit është vënë re se po përdor dhe syze optike.