“Jetë karantine”, spanjolli i Bayernit habit me “look”-un e ri!

Thuajse e gjithë bota është në karantinë prej disa javës për shkak të alarmit nga Coronavirusi. Edhe futbolli gjithashtu ka ndaluar dhe futbollistët janë të izoluar.

Në këto ditë izolimi, spanjolli i Bayern Munich, Javi Martinez ka menduar të ketë një “look” të ri. Klubi gjerman ka publikuar një video të mesfushorit, i cili shfaqet me mustaqe.

 

LEXO EDHE  Chiellini: Bonnuci te Milan? Diçka pa logjikë dhe e gabuar!