Kontrolli për koronavirusin në Portin e Durrësit/ Goxhaj: Ja si po e përhap qeveria, Edi po lutet që të hyjë në Shqipëri

Epidemia koronavirus ka alarmuar gjithë botën, pasi harta me të prekur po vjen gjithnjë e duke u zgjeruar. Me shënimin e viktimave të para në Itali qeveria shqiptare filloi të merrte masa dhe në vendin tonë, por siç duket masat nuk janë nivelin e duhur të standardit që i kanë shtetet e tjera.

Sot, avokati Altin Goxhaj ka publikuar një foto nga kontrolli që iu bëhet njerëzve te porti i Durrësit dhe sipas tij maska që po përdorin, përdoret nga kirurgët në operacioni dhe nuk shpërben për mbrojtjen nga koronavirusi por për përhapje.

Sipas tij kryeministri Edi Rama po lutet që të hyjë ky lloj virusi në Shqipëri pasi siguron mbështetje politike si solidaritet ndërkombëtar dhe i vazhdon “formalitetet” popullit deri në zhbërje.

Postimi i plotë:

SKANDALI! JA SI PO E PERHAP QEVERIA KORONAVIRUSIN NE PORTIN E DURRESIT!

Ky nuk eshte kontroll por nje menyre per te perhapur koronavirusin nga nje bartes i vetem qe vjen te mjeket dhe nga mjeket tek te gjithe pasagjeret qe hyjne ne Shqiperi dhe te te gjithe personat qe takojne mjeket!!! AJO MASKE cope cope (aspak profesionale dhe qe s’ka te beje fare me mbrojtje nga koronavirusi, por perdoret nga kirurget ne operacione per te shmangur sekrecionet e personelit mjekesor mbi trupin e hapur te pacienteve qe operohen) NUK SHERBEN PER TU MBROJTUR NGA KORONAVIRUSI POR NE KETE RAST PER T’A PERHAPUR!!!

A ju kemi thene qe EDvEri po lutet qe te hyje ne Shqiperi Koronavirusi:

LEXO EDHE  Përdori gjuhë fyese në emision/ Tabaku: Fatkeqësi për shqiptarët, fjalët e Ramës nuk mbushin xhepat e boshatisur

Nese hyn, EDvEri merr ca para te tjera, siguron mbeshtetje politike si solidaritet nderkombetar dhe i vazhdon “formalitetet” popullit deri ne zhberje.. Sic beri me termetin! Ndaj i ka hap kufijte me ligj per te hequr fare kontrollin per punetore afroaziatike dhe nga ana tjeter pikerisht kur plasi koronavirusi ka hequr cdo ndalese per hyrje ne Shqiperi per klandestinet afroaziatike, qe dikush prej tyre t’a sjelle sa me shpejt!

Pasi zbrazi Rezervat e Shtetit nga ushqimet dhe materialet farmaceutike por edhe rezervat e depove private farmaceutike nga cdo garanci ne rast shperthimi pandemie, tani ka nxjerre personel mjekesor kamikaz qe te perhapin sa me shume coronavirusin!

Sps Koronavirusi eshte nje faktor i ri qe po pershpejton Axhenden Soros te Genocidit qe po ushtrohet ndaj Kombit tone nga Rilindja e Soros prej vitit 2013 sipas referencave te Memorandumit te Vaso Cubrillovicit te vitit 1937 per Genocidin ndaj shqiptareve!!!
Sps KORONAVIRUSI = RILINDJE!

SKANDALI! JA SI PO E PERHAP QEVERIA KORONAVIRUSIN NE PORTIN E DURRESIT!Ky nuk eshte kontroll por nje menyre per te…

Gepostet von Altin Goxhaj am Mittwoch, 26. Februar 2020