Avokati i njohur publikon foton: Gent Cakaj feston Shën Valentinin me Aleks Soros

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka qenë i pranishëm sot në Munih, ku i pranishëm ka qenë dhe djali i milionerit George Soros, Aleks Soros.

Avokati i njohur Altin Goxhaj, e cilësoi më herët praninë e Ramës dhe Sorosit në Munih si një rastësi të çuditshme.

Ndërkohë që në një tjetër postimin të tijin ai ka publikuar edhe foton e Ministrit të Jashtëm në Detyrë, Genti Cakaj dalë në krahë të Aleks Sprosit.

LEXO EDHE  Nga Kina lajme shpresëdhënëse sot në mëngjes !

Duke u nisur dhe nga 14 shkurti që përkon me Shën Valentinin, ditën e të dashuruarve, Goxhaj me ironi shkruan se u gjet se me kë do ta festojë Cakaj këtë ditë të shënuar.

Ja postimi i Goxhajt:

Ja dhe Gent Cakaj po feston sot Shen Valentinin me Alex Sorosin ne Mynih 🏦 🏳️‍🌈💜🛌🛁🕳🎁🍾🥂🌈💍👨‍❤️‍👨

Deri ne 18:00 me Ramen, pastaj me Alexin 😀