VIDEO/ Kur të ndjek policia…

I varur në parvazin e dritares dhe i veshur vetëm me të brendshme e çorape… kur po të ndjek policia duket se pamja nuk ka shumë rëndësi. Kjo video besohet se u filmuan në Wallisellen të Zvicrës.

Në të shfaqet një burrë thuajse i zhveshur, i cili pasi qëndron për pak çaste i kapur në parvazin e dritares, bie poshtë duke u përplasur mbi një automjet e më pas përfundon në tokë.

LEXO EDHE  Për tre ditë, 3 kilogramë më pak, kjo është dieta e Sophia Loren

Mbetet e paqartë nëse pësoi dëmtime gjatë rënies. Ai mësohet se po tentonte ti’i ikte policisë kur u hodh nga kati i dytë i banesës.

Sipas asaj që shkruan DailyMail, pamjet besohet se janë regjistruar vitin e shkuar, por u bënë publike vetëm tani.