Gaz Demi pas humbjes: Tirana e meritonte fitoren, më vjen keq për…

Partizani u thye në derbi nga Tirana, në minutat e  fundit, me rezultatin 1-2. Gaz Demi, presidenti i të kuqve, ka folur pas kësaj humbje, në një prononcim për mediat.

“E meritonte Tirana fitoren. Ndeshje e bukur, ajo e meritonte”, shprehet presidenti

Jeni i zhgënjyer? “Nuk ka asnjë gjë. Për tifozët më vjen keq”.

LEXO EDHE  Sherr te Tirana, çfarë ndodhi mes Ngoo dhe Karabecit

Të ardhurat për të prekurit e tërmetit sa do jenë? “Pyesni drejtorin, po që do ikin shumë për ta”.

Ju keni thënë që Tirana nuk do fitoj sa të jeni ju? “Sa të jem unë, jo njëhërë, por kanë kaluar 5 vjet, çdo pesë vjet (qesh).