Genta Ismajli surprizohet nga i dashuri biznesmen/ Ura e Bosforit ndriçohet nga fjalët: “Të dua Genta”

Genta Ismajli kohëve të fundit është përfolur shumë në media për lidhjen e saj të re të dashurisë që ka nisur me një biznesmen turk.

Mashkulli fatlum është biznesmeni i njohur turk, i cili jeton dhe punon në Zvicër, Huseyin Usta.

Çifti po shijojnë lidhjen e tyre të re, ndërkohë Genta vazhdon të ndajë me fansat momente të lumtura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  A e dini çfarë ndodh me trupin tuaj nëse nuk bëni dush për dy ditë?

Genta ka zbuluar surprizën e mrekullueshme që i ka bërë personi i saj i zemrës.

Husein ka lënë mbishkrimin ‘Të dua Genta’ në gjuhën turke në urën e famshme ikonike të Bosforit që lidhë dy kontinentet, Europën dhe Azinë.

Tejet e suprizuar dhe e gëzuar nga kjo gjest, Genta ka shkruar në Instastory: “Surpriza më e bukur nga burri më i mirë. Të dua”.