Ish-Miss Bota humb jetën në një aksident me makinë

Ish-Miss Bota, Zanib Naveed  ka humbur jetën në një aksident me maknë. Sipas mediave të huaja, bukuroshja nga Pakistani ka humbur kontrollin e makinës së saj, tip Mercedez CL2, duke u përplasur kështu me një bordurë.

LEXO EDHE  Muzika në zi/ Ndërron jetë nga koronavirusi këngëtari i famshëm! Emri (Foto)

Kjo ka rezultuar fatale për Zanib, sepse mjeti u përmbys dhe ajo gjeti vdekjen e menjëhershme.

Zanib Naveed u shpall Miss Pakistani në vitin 2012.