Epike/ Qeshni me lot! Ja si i quajnë në Korçë njerëzit që sorollaten rrugëve si Rama

Gazetari Agim Xhafka,  njohur për ironinë dhe sarkazmin e tij, ka komentuar sorollatjet e Ramës nëpër Shqipëri, dhe daljet e tij në media pas tërmetit të 26 nëntorit.

Në postimin e tij Xhafka me ironi shkruan se në qytetin e Korçës njerëzit që sorollaten si puna e kryeministrit Edi Rama i quajnë zarba.

LEXO EDHE  A e ‘tradhëtoi’ opozita Ilir Metën për datën e zgjedhjeve? Ja si përgjigjet Basha

Ja postimi i Xhafkës:

Në Korçë tipat si Rama që sorrollaten gjithë ditën rrugëve i quajnë,zarba.