Zhgënjehet Zonja Eni, mesazhe me hakmarrje…/Për kë e ka?

Avokatja e njohur Eni Çobani, ka  shkruan së fundmi në një postim në Instagram se më të dobëtit hakmerren.

“Mos u shqetësoni për ata që flasin prapa shpinës tuaj. Ka një arsye përse janë aty mbrapa jush. Më të dobëtit hakmerren. Më të fortët falin. Më të lumturit harrojnë.“, shkruan ajo.

LEXO EDHE  Dy vëllezërit Veshaj në pushime me të dashurat dhe fëmijët e tyre (Foto)

Për kë e ka fjalën Eni Çobani? Ndoshta kohët e fundit mund të ketë kaluar një situatë që në fakt e ka zhgënjyer. Duhet të themi se nuk janë të pakta komentet ndaj saj, ku e komplimentojnë.