“Ndihem e pasigurtë për jetën”/ Amrina Mevlani ‘zbulon’ sëmundjen nga e cila vuan

Blogerja Armiana Mevlani tanimë e famshme jo vetëm për marrëdhënien e saj me djalin e ish-kryeministrit Berisha, por edhe për aktivitetet e saj të shpeshta në fushën e modës, ka zbuluar disa sekrete nga jeta e saj private.

Këtë herë përmes disa postimeve në rrjetet sociale Armina është pyetur nga fansat e saj nëse ka vujtur ndonjëherë nga ankthi. E kësaj pyetje blogerja i është përgjigjur:

LEXO EDHE  “Zoti na bëri të përsosur”/ Grimieri shqiptar pranoi se është gay, Albërie Hadërgjonaj i bën dedikimin prekës

Unë mendoj se në një moment të gjithë ne vuajmë nga ankthi. Është normale të ndjeheni të pasigurt për jetën sepse asgjë nuk është e garantuar. Vuaj kryesisht nga stomaku, por është vetëm në periudha të caktuara jo konstante. Mundohem të shoh gjithmonë anën e mirë në gjëra dhe të bëj shumë joga.”