Mateus Frroku në një lidhje romantike me vajzën që punon në ‘Klan’

Këngëtari Mateus Frroku i dha fund vitin e kaluar lidhjes së tij 9-vjeçare. Megjithëse nuk është shprehur asnjëherë më parë për një lidhje të re në jetën e tij.

Por këtë herë duket se një romancë e re ka filluar. Ishte Gent Zenelaj ai që provokoi këngëtarin për këtë lidhje të re me një vajzë që punon në ‘Klan’.

LEXO EDHE  Arti shqiptar në zi/ Ndahet nga jeta këngëtari i njohur popullor! Emri (Foto)

“Flitet që ti në Klan me dikë je pleksur. Është e vërtetë? Thashethemet e “Klanit”, të restorantit…”.

Mateusi s’ka dashur të japë shumë detaje për këtë gjë dhe është përgjigjur:

“Epo mirë atëherë, me këmbë të mbarë!”, pa dashur të japë më shumë detaje.