“24 orë me dashnore ne burg”/ Kejsi poston mesazhin ‘tronditës’: E kujton si tallnim b*** me ty kur vije si jevgjit

E ndarë tashmë prej  muajsh nga reperi i njohur, Stresi, ish-e dashura e këngëtarit, Kejsi vazhdon të jetë teje aktive në rrjetet sociale ku ndan shumë foto dhe video.

Sëfundmi ajo ka publikur disa komente të ndjekësve të saj, përmes versionit të famshëm “Question”. Por mesazhi është teje tronditës pasi një fans i tregon sesi Stresi e ka tradhtuar. Por Kejsi siç duket nuk është aspak e shqetësuar  dhe krahas mesazhit super të gjatë kejsi shkruan: Çfarë mendimi keni për njerëz të tillë, fanse apo inatçore?

“Po të tregoj një histori të vërtetë, kemi qenë verën e kalaur  të mbledhur  për drekë  disa veta shoqëri e afërt e Stresit, ndërkohë Stresi me dashnoren në tavolinë, po goxha larg Tiranës që t’i shpëtonim radarit tënd. Hapi tel Stresin sheh në Instagram që  ti kishe hedh foto me të boboooo, kjo nuk mbush hiç e ja ka plas të qeshurës me lot fare, edhe sot e kujtoj  gjithë tavolina. Hahah tani kujtoj si tallnim bythën me ty kur ish në burg kedi sa herë hidhje ti foto. Tetë muaj ti hidh foto me të si budallaçkë e Stresi live nga burgu, kontakt 24 orë  me dashnoren. Vetëm kur erdhe si jevgjit bashkë me mamin që në fillim të majit e i zure derën. Nuk e di dmth, po beharin e shkuar ke qenë legjendë  s’mabheshe fare. Aman  mos më dërgo  mesazh në direct se jam me zemër të dobët.”-ishte komenti i ndjekësit në Instagram.

LEXO EDHE  Këngëtarja shqiptare: Ja si më lë partneri të postoj foto provokuese