FOTO/ Ministrja dhe deputetja e Ramës “braktisin” taksinë në rrugë, çfarë po ndodh…

Një ndalim i papritur ai i ministres për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe deputetes socialiste…

Elisa Spiropali dhe Elona Gjebrea janë fotografuar duke dalë me shpejtësi nga një taksi në kryeqytet, me mjetin që u ndal para një semafori.

LEXO EDHE  Arkeologët bëjnë zbulimin e madh/ Gjejnë 20 arkivole antike në një gropë të madhe

Me gjasë, të dyja ishin drejtuar për diku, por kanë vendosur të ndalen papritur dhe kanë shpejtuar në këmbë për të arritur destinacionin e ri.

Ndoshta nga një urdhër i papritur i shefit politik.