PSG-Real Madrid/ Zhbllokohen shifrat në Francë

Mbrëmjen e sotme luhet dita e dytë e ndeshjeve të para të grupeve të UEFA Champions League.

Më parë u luajtën takimet mes Olympiacos dhe Tottenham Hotspur, i vlefshëm për grupin A dhe i mbyllur me shifrat 2-2. Në grupin B, Club Brugge ndali në barazim 0-0 Galatasaray.

LEXO EDHE  Flick: Ndaj Sevillas parashikoj një sfidë të fortë, fituan Europa League me meritë

Në takimet e mbrëmjes është zhbllokuar ndeshja në Francë ku PSG ka shënuar golin e 1-0 përballë Real Madritit.