“K*rvë, lavire, vrasës, pjeshkëz, hajdut…” Postimi thumbues i Landit për politikanët

Këtë të enjte, duke patur dhe seancë plenare në Parlament, këngëtari i grupit “West Side Family” Landi Fornia ka bërë një postim thumbues për politikanët.

Në profilin e tij në Instagram, ai shkruan: “K*rvë, lavire, kriminel, vrazës, daun, narkotrafikant, oligark, pjeshkëz, hajdut… NJË DITË E ZAKONSHME N’PARLAMENT”.

Për këtë postim ai ka marrë shkas nga fjalori i ulët që përdoret herë pas here, nga ata që duhen të jenë një shembull për të gjithë shqiptarë.

LEXO EDHE  "Më 2 mars ti vemë fre arrogancës së Ramës"/ Aleati i Bashës thirrje qytetarëve: Boll toleruam