Momenti epik/ Reagimi i trajnerit të Kosovës shkakton të qeshura në studion televizive (VIDEO)

Kosova humbi me rezultatin 3-5 në transfertë përballë Anglisë edhe pse ka bërë një paraqitje të mirë.

Pas përfundimit të fraksionit të parë të lojë, “dardanë” ishin duke humbur me rezultatin 5-1 dhe trajneri zviceran Bernard Challandes është parë tepër i irrituar në dhomat e zhveshjes por në momentin kur kuptoi se po filmohej nga kamerat, reagimi i tij ishte komik teksa dhuroi një buzëqeshje.

LEXO EDHE  Video/ Ed Woodward nën shënjestrën e “djajve”, tifozët sulmojnë shtëpinë e tij

Ky reagimi i tij ka shkaktuar të qeshura mes të pranishmëve në një studio televizive.