Sherr me thika, ka të plagosur

Foto ilustruese

Një sherr ka ndodhur orët e para të mëngjesit në qytetin e Vlorës. Në konfliktin ku janë përdorur edhe armë të ftohta si thika, një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike, rreth orës 04:30.

LEXO EDHE  Shtyu ish-bashkëshorten drejt vetëvrasjes/ Dalin detaje të reja, si e ofendonte dhe e tallte në ...

I lënduari është transportuar në spitalin Rajonal dhe po merr mjekim.

Ndërkohë një hetim ka nisur për zbardhjen e ngjarjes. Ende nuk ka persona të arrestuar lidhur me ngjarjen dhe shkaqet pritet të zbardhen nga veprimet e mëtejshme hetimore.