“Kap një të mirë dhe …”/ Kush është bukuroshja që ka fiksuar Dan Bilzerian (Foto)

Dan Bilzerian njihet për jetën e tij luksoze dhe të rrethuar nga plot vajza të bukura. Së fundmi, “Mbreti i Instagramit” ka publikuar një foto ku shfaqet me një bionde mjaft seksi.

“Ndonjëherë duhet të rrëmbesh një të mirë dhe të vraposh”, shkruan krahas fotos.

LEXO EDHE  Maluma koncert madhështor në Tiranë/ Çmime shokuese për një foto me të

Ndodh rrallë që Dan Bilzerian të shprehë simpatinë për një nga modelet e tij, por mos vallë biondja po i rrëmben zemrën “Mbretit”?