Fotot eksplicite për ditëlindje, Bebe Rexha: Po e pranoj, jam një ku …

Bebe Rexha ka reaguar pas komenteve, akuzave e ofendimeve të ndryshme për foton e publikuar për 30-vjetorin e saj

Në një status në Twitter ajo ka shkruar: Po unë jam një zuskë, një kur… Të gjitha këto”, shkruan ajo.

Me rastin e 30-vjetorit, Bebe publikoi një foto provokuese ku shfaqet topless dhe e shtrirë në dysheme.

LEXO EDHE  Moderatorja e njohur ndryshon luk/ Komentuesi e fut në mendime: Po gjoksit dërras ç’a do i bësh

“Kështu do të duken 30 vitet e mia. Veshja ime e ditëlindjes. Dashuri për veten. Pozitive me trupit tënd,” shkruante këngëtarja.

Me tanga të zeza dhe topless/ Ja si po e feston 30-vjetorin Bebe Rexha (FOTO)