O kokëdhjamur, kufizo yndyrnat dhe fuçitë e birrës/ Rama sherr me komentuesin në rrjet

Kryeministri Edi Rama nuk ka mundur të vetëpërmbahet ndaj njërit prej ndjekësve të tij në rrjet, duke e cilësuar kokëdhjamur.

Gjithçka ka ndodhur pasi një prej ndjekësve i shkruan kryeministrit të shoh se si njerëzit po vriten në vendin e punës.

“Lëri këto o Edo po shif se po vriten njerëzit në punë, këtë shif lëri interesat e tua”, shkruan ndjekësi në një postim të Edi Ramës, në rrjet, ndërsa kryeministri i është përgjigjur menjëherë duke e këshilluar të kufizojë yndyrnat dhe të heqë dorë nga fuçitë me birra.

LEXO EDHE  Ervin Mete emërohet në krye të AMF-së