‘Mos e luj m*tin se i vjen era’/ Ish-deputeti i PS këshillon ministren e Ramës

Ish-deputeti socialist Andis Harasani, ka bërë një tjetër postim pas reagimit të ministres së Drejtësisë, Etilda Gjoni, e cila tentoi të justifikojë jetën e luksit dhe faturat e larta nëpër hotele.

Në postimin e tij Harasani e këshillon Gjonajn që të heshtë më mirë dhe të mos justifikohet.

LEXO EDHE  Makina del nga rruga, plagoset rëndë drejtuesja (EMRI)

Ja postimi i Harasanit:

Etilda – ti sme njeh. Por prano nje keshille. E kam nga moma rahmet paste. Mos dil me u justifiku. Sic thoshte moma mos e luj mutin me shkop se i del era!