Kim Kardashian një bombë e vërtetë, pozon në bikini

Kim Kardashian duke qenë një nga personazhet më të fokusuara nga mediat rozë dhe publiku, padyshim se secila paraqitje e saj bie në sy.

Bukuroshja dhe sipërmarrsja e njohur njihet për format e saj trupore, të cilat ia kanë hapur rrugët për tu bërë një personalitet mjaft i famshëm në gjithë botën.

LEXO EDHE  VIDEO/ Në krevat me Roza Latin, Stresi 'shoqërohet' nga policia (Video)

Kim poashtu ndiqet nga qindra miliona fansa nëpër rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet duke pozuar me bikini, e që vë më së miri në pah format  e saj trupore.

Kujtojmë që Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe kanë 4 fëmijë.