‘Guardiola zbulon talente, Rama budallenj’/ Ish-deputeti socialist tallet me kryeministrin

Ish-deputeti socialist, Andis Harasani, ka bërë një krahasim ironik mes trajnerit spanjoll Pep Guardiola dhe kryeministrit Edi Rama, pas ngjarjeve të fundit në vend.

Sipas horasanit deri më sot bota njeh vetëm dy trajner të mëdhenj, Guardiolën dhe Ramën, i pari për zbulim talentesh, ndërsa kryeministri shqiptar për zbulim budallenjsh.

LEXO EDHE  "Ora finale po afron"/ Deputeti thirrje të fortë shqiptarëve: Protesta të pandalshme

Ja postimi i Harasanit:

2 trajnere ka ne bote.

Pep per te zbulu talente dhe per ti permiresu! Dhe Edvin Rama me zbulu budallenj e me i bo me budallenj!